| theripper a întrebat:

Am o intrebare,am fost la sala. mi-au dat codul de bare,am inceput sa fac intrebarile,le-am facut toate,pe ecran mi-a scris "ai fost admis...". eu intreb acum,cand m-am dus la doamna aia i-am dat codul de bare,s-a uitat pe buletin,a facut la calculatorul ei ceva, mi-a dat dosarul si am plecat. Trebuia sa imi scrie punctajul in dosar? ca nu mi l-a scris. Tin sa precizez ca am facut 25. Va multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nis a răspuns:

Nu se precizeaza nicaieri cu cate puncte ai luat. E doar ceva ce stii tu si cu care te poti lauda. Bravo!