| Torcariu_Sebi_1990 a întrebat:

Salut am o problema am un golf 3 1.4 benzina si ieri noapte a pornit corect dupa aproximativ un chilometru sa aoprit motor cum nu ar m-ai avea benzina am incercat sa ii dau cheie dar invarte tot da sa plece dar cum n-ar m-ai avea benzina ce sa fie d-au funda

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Poate o fi filtrul de benzina infundat sau o conducta. Incearca sa schimbi filtru si vezi daca porneste.

| Torcariu_Sebi_1990 explică (pentru SoulReaver):

Ajunge benzina in carburator dar nu are scanteie sa porneasca (bujiile sunt noi)