| Mariobmb a întrebat:

Salut, am si eu 2 probleme la masina, nu imi mai invarte elerctroventilatorul si imi fierbe apa pana dupa 100% Poate fi stricat ventilatorul? Si am fost cu ea la geometrie ca imi trage putin dreapta si a spus sa imi iau fuzeta stânga la ea.din cauza asta trage dreapta?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Posibil sa fie rupta cureaua de la ventilator.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Evident este stricat, daca mergi cu el asa arzi si garnitura de chiuloasa in cel mai fericit caz. Daca asa ti-a zis in service, crezi ca noi putem spune ca nu-i asa?

| Mariobmb explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Deci imi trebuie alt ventilator

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Mariobmb):

Nu neaparat, poate fi si electri defectul, nu este pe direct, este electro-ventilator, nu?

| Mariobmb explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Da, este electroventilatorul..nu este pe direct