| Nsag a întrebat:

Salut,am terminat scoala de soferi si am primit dosarul. Problema este ca mi-a expirat
buletinul si a trebuit inlocuit, stiu ca trebuie adaugata o copie dupa cel nou la dosar
impreuna cu cel vechi problema este ca prima pagina a dosarului sunt trecute datele dupa
cel vechi iar eu trebuie sa completez pe urmatoarea pagina alte date de la buletin.
Intrebarea este dupa care sa trec? Cel nou sau cel vechi? Va rog frumos, ajutati-ma. Luni
vreau sa ma inscriu la sala si nu vreau sa ma trezesc cu alte complicatii, multumesc mult.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei trece cartea de identitate actuala, aceasta este valabila in prezent. Si nu este nici o problema cu asta.

| Nsag explică (pentru Ioandelasal):

Deci dupa noul buletin, multumesc pentru ajutor.