| DevilZoneX3 a întrebat:

Salutare... Am constat ca nu imi mai gasesc buletinul. Am 17 ani si parintii sunt plecati deci nu cred ca imi pot face altul, ei venind abi ain august. Problema e ca in iulie vreau sa incep scoala de soferi, pot face asta cu copie dupa buletin sau imi trebuie originalul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, ai nevoie de buletin in original.
Nu-i nimic urgent cu scoala de soferi, ca nu au intrat zilele in sac, poti sa o incepi in septembrie, dupa ce vin parintii si iti faci noul buletin!

1 răspuns: