| bogdy20000 a întrebat:

Salut! As dori si eu niste păreri despre modelul scirocco de la vw cu motorizare 1.4 tsi 122cp anul 2010.
As dori sa o folosesc mai mult in oras, dar as vrea sa stiu si daca ma pot descurca cu ea si in afara( mai rar oricum).
M-ar ajuta mult daca ma puteti sfătui, mai ales daca dețineți acest model.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" modelul scirocco de la vw... daca ma pot descurca cu ea si in afara"

ai cumva vreo fobie sau vreun handicap?

| florin926481f a răspuns:

Te poti descurca cu orice masina, in cazul de fata 122cp sunt suficienti.