| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Cat m-ar costa în general sa-i fac o revizie la mașina, e Opel Vectra, e mașina lui mama și nu prea e în stare de nota 10? așina mi se pare ca are ceva la direcție. M-ar costa toate astea pana Ia 1300 de lei?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil mai mult.
Mergi la service și îți vor spune ei exact cât costă, înainte să se apuce de treabă.

| Goete a răspuns:

Eu nu inteleg intrebarile astea, in Romania nu poti merge la un atelier unde ii revizeaza directia Gratis si iti da un pret pentru reparare, in functie de diagnostic?

| Adrian5575 a răspuns:

Mergi la un service sa iti faca constatare si vezi ce gasesc baietii pe acolo de schimbat. Daca nu ai bani, schimbi doar o parte din piese, ce e mai urgent. Intrebi pretul mai intai. Daca te incadrezi in buget, schimbi tot.