| AlexisJohn17 a întrebat:

Salut, ce părere aveți de un golf 5, 1. 6 FSI, an 2004, 115 HP (6+1 trepte ) sunt fiabile( consum+durabilitatea motorului ) sunt sensibile la ceva, consumul, forța motorului pentru masina respectiva, acum toate mașinile au cate o problema, dar vreau sa știu cat merita sa cumperi una! Mulțumesc și dau funda celui mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, vw e o alegere înțeleaptă! Golful e apreciat oriunde în lume, mai ales la noi. Motorul merge fără probleme 300.000 km

| AlexisJohn17 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos în general sunt mașini foarte bune și de aceea optez spre un golf, mulțumesc pentru sfaturi!

| sierra1 a răspuns:

Numai bine!