| daniel7777 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine urmeaza sa ma duc in Germania sa achizitionez o masina de pe taxi. Inmatriculatu nu stiu inca poate la bulgari nu m-am hotarat inca si intrebarea mea este daca mi-as inmatricula masina la bulgari si as vrea sa o revopsesc ce mi-ar trebui. Toate parerile sunt binevenite

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Deagaba o inmtriculez pe bulgari ca nu mai poti circula mai mult de 90ZILE! Alea deja sunt numere provizori! Pai de ce sa iti iei masina de taxi CREM si dupa ca sa o vopsesti te costa mai mult decat ai da pe una gata vopsita ce culoare iti place! Iti gasesti in Germania masini bune la preturi bune! Alea de taxi nu gasesti una sub 350000km!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intereseaza te cu inmatriculatul la bulgari ca nu mai ai voie sa circuli mai mult de 30 zile.

| radustroie a răspuns:

Pai eu unul nu cred ca e nici o problema, dar ma rog parerea mea amice

| daniel7777 explică (pentru radustroie):

Mersi da am inteles ca iti trebuie niste acte nu stiu exact din cauza asta am pus intrebarea