| Andreimacinca1 a întrebat:

Dacă nu am fiscal pot sa bag masina pe Bulgaria si dupa pe România? Si încă ceva, pe România, dacă nu am fiscal pot sa fac itp ul?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand e inscrisa in BG poti face itp in ro. Numai sa nu ceara fiscalu la inregistrare vezi

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cate stiu eu, da. Dar ai nevoie de contracte/factura calumea.
Pentru informatii exacte, apeleaza la un birou de inmatriculari pe Bulgaria.

| Andreimacinca1 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai eu n am fiscal, si vreau sa o bag pe Bulgaria si dupa pe Romania pe numele meu. Merge asta?