| Moon1997 a întrebat:

Salut dragi prieteni as dori sa vand un Seat Leon din anul 2000 motor 1.9 turbo diesel 90 cp masina are undeva la 240.000 km merge foarte bine ce spuneti ce pret sa pun la el? Am vazut multe asemanatoare doar ca aveam motor 1.6 1.4 etc si erau 2.000 euro... ce spuneti? Dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa pui si tu pretul 2500€ sa ai de unde lasa, eventual mai scazi dupa.
Asa sunt si cele care spuneai tu ca sunt 2000€, ala e pretul, dar mai scade din el poate si 500€.