| Altadata a întrebat:

Salut dragi soferi si pasionati auto, sunt interesat sa imi cumpar o masina care sa coste pana in 1500E sau maxim 2000E. Daca se poate sa imi dati cateva variante de pe site-uri ca autovit sau carzz.ro etc. Si inca ceva cam cat ar fi totalul de plata pret masina plus taxa? M-a rugat un prieten sa il ajut dar nu ma prea pricep la asta.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deja programul "Rabla" va plati mai mult de 1500E.
De ce ti-ar vinde cineva sub acel pret?

| Sofer a răspuns:

Opel astra g 1.6 8v sau golf 4 1.6 8v sau diesel 1.9 tdi dar destul de greu o sa gasesti la pretul ala unu bun.

| nda a răspuns:

Renault megane 1, renault laguna, opel corsa c, opel astra g, audi a3, audi a4, ford focus, ford mondeo.
nu vreau sa-mi dau cu parerea ca nu stiu cat te costa. dar te costa numerele, asigurarea, taxa de inmatriculare, drumurile du-te - vino.

| StefanCosmin a răspuns:

Logan-ul boss