| Şerbu_Gabriel_1998 a întrebat:

Salut.In curand o sa plec in Franta in vacanta si doresc sa achizitionez un autoturism de acolo.Imi poate spune cineva ce acte trebuie si pretul aproximativ? Asigurarea fostului proprietar este valida 30 de zile sau expira odata cu vanzarea?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se scrie ma*ta, dar daca analfebetii au conturi ce sa-i faci. recomand sa mergi pe la scoala gimnaziala, no offence dar daca nu stii ce sa-i raspunzi de ce jignesti.

| Alexandru250201 a răspuns:

Cum de nu ti s-a inchis contul pana acum?