| George_Radu_1997_T0q6 a întrebat:

Luna aceasta intentionez sa imi cumpar un Ford Puma 1, 7 125CP (99-2000).
As vrea sa stiu niste pareri legate de cosmun, costuri si ce cred cei ce au condus o astfel de masina.
Mentionez ca sunt incepator si nu vreau sa dau multi bani pe o masina si mai apoi sa imi para rau.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Fordul este destul de slba in caroserie si se coace destul de repede pentru un incepator recomand un VW si cu cai mai putini si motor mai mic si daca se poate diesel un golf 4 de exemplu consum mic motoare bune si rezistente estetica ok si caroserie rezistenta.