| catalin542000 a întrebat:

Salut. Recent am achiziționat un Audi a8 din 2011 care are keyless entry (adica acea amprenta pe portierele masinii).

Întrebarea mea este...

Cum pot sa resetez amprenta fostului proprietar și sa îmi setez propria amprenta ca să pot folosi acest sistem de keyless entry?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

In meniu selectezi Car/User/Select User/ Select fingerprint to scan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2011 nu are amprenta

| catalin542000 explică (pentru anonim_4396):

Pai cum dacă eu am mașina din 2011 și am pe mânerul portierii keyless entry?

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin542000):

Keyless entry inseamna ca poti deschide portiera fara sa bagi cheia in ușă,,. amprenta e ceva recent si doar la unele marci si modele

| catalin542000 explică (pentru anonim_4396):

Ok, bine și eu am amprenta pe mânerele portierelor. Sti cumva cum as putea reseta amprenta fostului proprietar și sa îmi setez propria amprenta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin542000):

Daca exista optiunea asta in modelul masinii tale de 2011. Sunt singur c-o vei gasi in carte cu instructiuni a masinii

| catalin542000 explică (pentru anonim_4396):

Dat tu nu ști sa îmi spui?