| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie cateva masini SH pana in 1000 de euro care sa si consume decent.
Dau funda happy

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Masina de tuns, masina de spalat, masina de facut piine.

| Nimeni10 a răspuns:

Daca ai noroc poți găsi un Renault scenic I, mie nu mi-a făcut probleme mașină am schimbat doar consumabile, îți recomand 1.6 benzina, tu știi ce vrei, daca nu Opel Astra.

| alexwahl a răspuns:

Un mercedes benz a class 170 diesel.Nu e cine stie ce masina, dar iti faci treaba cu ea, si nu consuma mult.

| TheSeventhSin explică:

Cred ca mai astept ceva timp sa fac 4000-5000 de euro si imi iau ceva mai bun happy

| roanunt a răspuns:

Nu iti recomand astfel de masini. Masinile pana in 1000 EUR, vor fi scoase din circulatie cat de curand si asta nu o va face o lege ci vei ajunge tu la concluzia ca nu merita. O sa platesti atat de mult la timbrul de mediu/poluare sau cum se va mai numi, de nu vei mai face fata. Deja se vorbeste de o lege care te obliga sa platesti cel putin 200 EUR/an, daca masina este EURO1 sau non-euro.

| madisperanumeledeutilizator a răspuns:

Mai asteapta, mai strange ..nu stiu vezi ce faci. La banii aia iti cumperi doar jafuri. Iti spun din propia experineta