| shocky2 a întrebat:

Ce masini gasesc la 3000 de euro in Romania care sa consume putin!

Nu conteaza Diesel/Benzina!

Si cateva caracteristici despre ea!

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Opel Corsa 13 cdti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bmw 1995 benzinar 4 usi fff fainwinking

| Ioanantonia a răspuns:

Scz.laughing dar nu cred ca exista masini la 3ooo euro poate 3oooo

| X_9155 a răspuns:

Smart fortwo. consuma 3L in afara orasului si maxim 5L in oras. Are cutie automata 6 viteze, 140 km/h in bord. La mana a 2a gasesti, pentru ca nou trece de 10000 euro.

| X_9155 a răspuns:

Consuma ft mult bmw-ul ala happy plus ca e foarte vechi

| nobilul a răspuns:

Www.auto.ro cauta-l

| dRsClaud a răspuns:

Cauta o masina Fiat pana in 3000 euro, este o masina Japoneza care consuma mult mai putin decat un Bmw sau Mercedes sau Audi sau oricare alta masina.eu asta iti recomand.