| Junior_Maryus_1995 a întrebat:

Salut, sunt din Bucuresti si acum o saptama am fost cu masina pana in Bragadiru la un prieten... Stiti daca imi trebuia rovinieta ca nu am facut-o si mi-e cam frica sa nu iau amenda big grin
Multumesc anticipat! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Hai sa te invat un mic secret : cum ai trecut cu masina de interesectia cu soseaua de centura ai nevoie de rovignieta. Bragadiru e dupa intersectia cu soseaua de centura...

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Da, ai nevoie de rovignietă și dacă ai fost luat în obiectiv de vreo cameră, așteaptă-te la o amendă consistentă.

| Leon237 a răspuns:

Rovinieta este obligatorie poate ca tau prins cu camera, dar cred ca trebuia sa vina amenda pana acum.Stai linisti poate data viitoare happy (vreau doar sa zambesti)

| Junior_Maryus_1995 explică (pentru Leon237):

Ai dreptate daca era sa fi luat vreo amenda ajungea pana acum acasa, dar nu am primit nimic si plus au trecut 3 saptamani de atunci happy