| eLDom a întrebat:

Am o intrebare sad Cati km sunt de la Piatra-Neamt pana la Bucuresti Bragadiru cartierul Independentei

Si cat este consumul ( Cat costa un drum cu masina, ma refer la benzina )

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar dus normal

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt aproximativ 400km.

nu avem de unde sa stim ce masina ai, cat cosuma si cum e condusa... dar sa zicemun consum de 7/100 atunci te ajunge cam 180-200ron

| eLDom explică (pentru suntserios):

Doar dus? sau dus-intors

| eLDom explică (pentru suntserios):

Bine am sa iti dau funda daca imi mai spui cat ar costa un drum cu autocarul din Piatra-Neamt pana in Bucuresti

| suntserios a răspuns (pentru eLDom):

Habar nu am, suna la autogara

| suntserios a răspuns (pentru eLDom):

Doar dus normal

| cristimihailov a răspuns:

Salut,
- pentru intrebarea 1

Iti recomand cu caldura folosirea lui google maps. Iti faci traseul in functie de dorinte. Astfel poti sa aflii si cati km sunt si cam cat dureaza.

- pentru intrebarea 2

Este o intrebare foarte foarte generica. Conteaza mult stilul de conducere precum si ce prinzi pe drum (google maps te rezolva cu culori).

Baga si tu un consum mediu urban/afara la masina cu care te deplasezi si vei avea in mare un consum estimat.