| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

Am o intrebare la acest atv :https://lajumate.ro/atv-hummer-hergo-125cmc-4903429.html zice ca viteza maxima este de 50km/h (limitat). adica cu limitaator.Intrebarea mea este daca ii dau limitatorul jos cat v-a prinde la ora?

Răspuns Câştigător
| Moldoveanu15 a răspuns:

Depinde si ce greutate ai tu. Oricum mai mult de 90 nu cred ca duce.

2 răspunsuri:
| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Un atv ca sa duca 90 trebuie sa fie de 400cc ala de 125cc duce maxim 60km/h cu limitatorul scos dar nu iti recomand sa il scoti pentru ca este pentru protectia lui