| HelloWirus a întrebat:

Am si eu injur de 70 de milioane si asi dori sa imi cumpar un matiz sau ceva asa mic ( opel corsa, astra) dar as dori sa fie inmatriculate pe romania. Va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine. Am cautat peste tot pe internet insa nu am gasit nimic care sa imi placa. PS masina sa nu fi facut taxi. Multumesc Anticipat si dau fundita celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Poseidon a răspuns:

Am eu un matiz de vanzare si un golf 3 si un cielo daca vrei ia id meu si vorbimbig grin pava_edi@yahoo.com

| HelloWirus explică:

Ms lawe. porto 89 unde asi putea sa vad matizul? da-mi niste detalii despre el. Un pret ceva o poza orice. Ms anticipat.

| porto89 a răspuns:

Am eu un matiz la 65 mii km reali l-am luat in august 2010 si acum nu mai am bani l-am luat la 43 mii

| Babydoll_4700 a răspuns:

Autovit.ro

| me_9877 a răspuns:

Te pot ajuta doar cu un sfat cat se poate de prietenesc: nu iti lua matiz ca tere-s pacatoase