| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa merg in italia si sa cumpar o masina (ford mondeo mk3) si as vrea sa-i pun gpl. stie cineva cam cat costa aceasta operatiune in italia? e mai ieftina decat in romania? si cam cat ar costa sa pun gpl? va multumesc mult.

4 răspunsuri:
| bibi5961 explică:

Alexandra, imi poti da detalii despre instalatia ta? pe ce masina e pusa? e secventiala? e butelie? sau se pune in locul roatei de rezerva? si unde ti-ai pus instalatia? mersi mult

| Alexandra_Ioana_1990 a răspuns (pentru bibi5961):

Instalatia mea e pusa pe un Opel vectra b din 98' motor 1.6 16v.da este butelie.sh nu.eu o am pusa exact lipita de bancheta din spate in porbagaj.dar al meu nu e omologat.

| Убица a răspuns:

Nu prea mă pricep în domeniul maşiniilor prea mult, dar din câte ştiu (diferite surse, cunoştiiinţe) din bulgaria îţi iei maşină cel mai ieftin şi cel mai uşor, şi legal.

| Alexandra_Ioana_1990 a răspuns:

Buna.pai.banuiesc ca stii cat costa aici.aici e undeva de la 15-20 mil.Eu am dat 18.in Italia e undeva pe la 300 de euro 250 cel putin 200 de euro.e mult mai convenabil acolo.acum depinde de tine. sper ca ti'am fost de ajutor.bye