| fingerboard a întrebat:

Bmw 520 2004 sau Skoda Superb 2006? astept raspunsuri
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skoda superb deoarece este mai usor de intretinut si mai ieftina fata de bmw
Daca vrei putere si iti place sa fugi Bmw dar te costa mult la piese si nu cred ca vrei sa dai pentru o piesa un sac de bani

11 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Bmw 520 2004

| DjSannan a răspuns:

Bmw 520 daca ai bani cat de cat alege Bmw 520

| EddiWeed a răspuns:

Eu as alege bmw

| NedeaAndrei a răspuns:

Superb-ul clar happy Te rupe seria 5 la intretinere, din toate punctele de vedere, fata de Superbhappy

| XtremeX a răspuns:

Bmw 520 2004

| Gogulita a răspuns:

Mai iefin iesi cu skoda

| DarkAngel007 a răspuns:

Skoda nici nu se discuta

| DellyDell a răspuns:

Skoda e cel mai bine.

| yonutzzz95 a răspuns:

Skoda categoric

| Burdetiu_Samuel_1997 a răspuns:

BMW omule

| Tatanuuu a răspuns:

Fratilor...odata ce a intrebat e cv normal k are bani si de Bmw noo? Deeki eu ti-as spune BMU-ul...Mai ales daca iti place vitezaa :X