| Victor1254 a întrebat:

Ce pot sa fac cu o cheie originala seat pe care nu mi-o mai citeste masina. Bag cheia in contact dar nu mi-o citeste masina recunosc ca am scapat-o de cateva ori pe jos. Ce credeti ca e de facut?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Freaco de pantaloni si vezi ca merge, se magnetizeaza de la mizerie de multe ori da roade smecheria asta. Daca nu trebuie sa o duci sa vada ce e cu ea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai pierdut chipul din cheie, sau s-a stricat.
Nu stiu ce e de facut; mergi la un atelier care face chei cu chip, poate iti pot face alt chip pentru cheia ta, sau daca nu, alta cheie cu totul.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Ai avut probleme cu bateria, sa nu incarce alternatorul in ultima perioada de timp? Sau pur si simplu asa dintr-o data?

| Victor1254 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Nu masina n-are nicio problema. Am cheie de rezerva si cu aia a mers da nu vreau sa raman doar cu o singura cheie.