| badearazvan a întrebat:

la o masina skoda octavia tour cum se aprinde farurile de ceata, am vazut pe un site ca nu au toate dar masina mea are si nu stiu de unde se aprinde imi puteti spune am incercat toate butoanele si nimic

3 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

De obice se aprind cand este si pozitia aprinsa, cred ca de butonul de care aprinzi farurile din stanga tragi de el inspre tine.Nu toate masinile au ceata.

| bogz a răspuns:

Dupa ce ai aprins farurile, tragi de buton(chestia de care le aprinzi).

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tragi de buton inspre tine, si il dai spre dreapta, ceva de genul.