| Andrei281040 a întrebat:

Salut TPU! Recent am fost sa alimentez la o benzinarie Bonarea (stau in Spania) care are pentru plata masinarie din aceea. Am platit in efectiv si am alimentat, dar nu am primit restul. Abia dupa, am vazut ca iti poate da maxim 20€ rest si mie ar fi trebuit sa imi dea mai mult. Am sunat la numarul lor pentru informatii si doamna aceea mi-a zis sa vorbesc cu personalul, problema este ca nu are personal. Ce pot face sa imi recuperez banii sau daca nu se poate, macar sa bag motorina de ei?

3 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

Folosesti bonul, ai 30 de zile timp sa alimentezi parca.

| XyloZdrack a răspuns:

Ai luat țeapă. Părerea mea. Dacă nu-ți dă restul care-l meriți, e groasă treaba.