| oanaaa123456789 a întrebat:

Hei, acum cateva zile m-a sunat un domn care mi-a spus "Am primit un apel de la tine, cine esti" iar eu i-am spus ca a gresit si ca eu nu am apelat pe nimeni. Astazi din nou m-a suant o doamna si mi-a spus "buna, am avut un apel de la numarul acesta" i-am spus din nou ca e greseala si ca eu nu am apelat pe nimeni. Peste cateva ore ma suna alta doamna si incepe sa ma injure ca de ce ii sun barbatul. Eu nu am credit si nu am apelat pe absolut niciunu dintre ei. imi poate spune cineva ce se intampla cu numarul meu. va rog?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stai linistita, si pe sotul meu il suna aproape zilnic si intreaba daca are piese auto pentru marca cutare.
La inceput am crezut ca este o gluma, apoi am realizat ca numarul sotului meu a fost a unui service auto...
Mai sunt si escroci care vrea sa te puna la incercare/ba sa iti dea o intalnire/ba ca ai castigat nu stiu ce. ignora si nu te lungii la vorba
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Suna la relatii cu clintii de la operatorul tau
Dar ma gandesc ca este o farsa. Salveza numerele pentru orice eventualitate.

| oanaaa123456789 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu prea pare a fi farsa, persoanele care ma suna par destul de serioase