| GabrielTiberiu1998 a întrebat:

Urmeaza ca joi, 13 octombrie sa dau examenul teoretic, adica sala. Am facut chestionare o gramada, le iau cam pe toate, am citit si legislatia de 2 ori. Intrebarea mea este : la examen intrebarile sunt diferite fata de cele din chestionare? Sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde ai facut chestionare, la examen ar trebui sa fie intrebari ca pe site ul oficial, e-drpciv

| GabrielTiberiu1998 explică (pentru suntserios):

Am facut chestionare pe i-drpciv, si o aplicatie pe telefon scoala auto (aia cu volanul pe ea)

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru GabrielTiberiu1998):

Sunt aceleasi. Intr-un chestionar sunt cuprinse intrebari din toate capitolele OUG. Succes!

| ExprimareLibera a răspuns:

Aplicațiile au unele întrebari greșite, fă doar pe drpciv. Este același format precum cel de la examen.

| ily10 a răspuns:

Intrebarile nu sunt diferite doar ca raspunsurile sunt asesate altfel...