| daniel7777 a întrebat:

urmeaza sa imi achizitionez un suv si nu stiu ce sa aleg intre hyundai Santa Fe 2005 motor 2.0 140cp sau JeeP Grand Cherokee an 2002 motor 2.7 170cp. Am uitat sa mentionez, ambele masini sunt 4X4, DIESEL. Am nevoie de raspunsuri si daca puteti as vrea sa si motivati raspunsul. Eu unul as merge pe hyunday pentru ca este mai tanara da nu stiu nimic despre firmele astea cine le produce etc. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Antoni0 a răspuns:

Am uitat un cuvant. scuze. voiam sa zic "Daca Santa Fe nu e 4x4, nu-l lua. am eu TUCSON si e jalnic... cea mai proasta masina pe care am avut-o. E lenesa, te lasa in panta, iarna zici ca esti pe patinoar cu ea. e chhhhh. "

Dar are aceleasi specificatii ca cele de la Santa Fe. motor de 2000, 140 CP si e din 2007. nu-ti recomand nimic de la Hyundai.

5 răspunsuri:
| Americanlife a răspuns:

Salut prietene ai fb vb acolo cautama scrie fan jeep wwe trim cerere si vb

| Americanlife a răspuns:

Salut prietene ai gasit pe cine trebuie vb pe fb cautama sc asa fan jeep wwe eu zic jeep mai multe det pe fb

| Antoni0 a răspuns:

Daca Santa Fe nu e 4x4, nu-l lua. am eu si e jalnic... cea mai proasta masina pe care am avut-o. E lenesa, te lasa in panta, iarna zici ca esti pe patinoar cu ea. e chhhhh.

| daniel7777 explică (pentru Antoni0):

Ambele sunt 4x4. Din ce an e a ta, e 4x4 si cati cai are. P.S. motorina benzina mersi pentru raspuns

| daniel7777 explică (pentru Antoni0):

Mersi

| Antoni0 a răspuns (pentru daniel7777):

Am uitat un cuvant. scuze. voiam sa zic "Daca Santa Fe nu e 4x4, nu-l lua. am eu TUCSON si e jalnic... cea mai proasta masina pe care am avut-o. E lenesa, te lasa in panta, iarna zici ca esti pe patinoar cu ea. e chhhhh. "

Dar are aceleasi specificatii ca cele de la Santa Fe. motor de 2000, 140 CP si e din 2007. nu-ti recomand nimic de la Hyundai.