| Alexandrubgd2828 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa-mi recomandati niste masini in suma de 5000-7000 euro, mai am putin si iau permisul si doresc sa-mi cumpar o masina. Singura cerinta este sa nu aiba multi ani vechime.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti cumpara orice masina de 1.4 sau 1.6 care are kilometri putini, dar pretul este super avantajos.
Uita-te in zona unde locuiesti tu dupa anunturile de masini foarte mici, in special la anul de fabricatie si evidnet la km.

| sierra1 a răspuns:

N-ai tu nici o preferință, char așa?

| Alexandrubgd2828 explică (pentru sierra1):

Ba da, sa nu fie f veche?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexandrubgd2828):

Nemțească, franțuzească, cu 2 sau 4 uși, mică, lungă, combi,?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mitsubishi ASX sau VW Tiguan.