| Coslegeanu a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce program imi trebuie si ce e de facut pentru a asculta la masina muzica de pe tel. Am inteles ca ar fi vorba de un program care sa intru p frecventa radio. Am un telefon Samsung Galaxy Gio ( S5660) si masina este Opel Astra. Va rog mult! De ce program e nevoie si ce este de facut. Sau daca exista. Funda! va multiumesc

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu e posibil. Ai nevoie de un emitator fm(care este o componenta hardware) sa emita pe frecventa radio. Telefonul tau nu are emitator fm.

Poti cumpara asa ceva http://www.okazii.ro/......a128054222 cu un cablu jack pe care il introduci in telefon si poti asculta muzica ta.

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Nu da banii pe prostii, cumperi un cablu jack tata-tata, o mufa o bagi in mobil alta in mufa aux a radioului masinii si dai play la mobil. Bineinteles ca trebuie sa ai mufa aux la radio pentru asta.
http://www.shopmania.ro/......-m-5960378

| ionutz04 a răspuns:

O varianta ar fi modulatorul. ii pui un card cu muzica sau stick si gata. eu is foarte multumit. si am dat doar 35 de lei din altex

| ionutz04 a răspuns:

Eu am modulator. am pus cardul de la telefon si gata. merge si stick. am dat doar 35 de lei pe el in altex Iasi. Is foarte multumit de el.