| bantedenis a întrebat:

Salut tuturor! Am un bmw seria 3 2009-2010 e91 break, am mers cu el, am avut cam 40km/h si dintr-o data a puscat ceva la motor si s-a auzit un sunet la motor ca si cum as face pană,
un zdroncănit, mi s-a taiat accelerația si dupa s-a oprit. Cand dau sa-l pornesc invarte motorul dar nu porneste si scoate ceva aer prin juru bujiilor.
Va rog care stiți sau care ați patiț, va rog ajutați-ma, dau funda.
Distribuția este facuta anul trecut la reprezentanța bmw

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca a sarit distributia aia facuta in reprezentanta.

3 răspunsuri:
| Corina3434 a răspuns:

S-a spart chiuloasa.

| bantedenis explică:

Mechanici de aici din Italia mi-a zis ca s-a spart ceva valve si a pucat in motor dar nu cred ca motoru invarte bine si are presiune

| bantedenis explică:

Când a puscat a iesit fum in toata masina si s-a auzit un sunet la motor tare