| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot găsi eleron pentru golf 4 dar de ală mai mare ca la golf 7, nu contează orașul, fac comanda la curier. Și niște jante in mai multe spițe, m-ar interesa un magazin cu astea, practic să aibă mai multe, accesorii, probabil că o fi prin București, nu știu...

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca la Bucovina Tuning.

http://piesetuningauto.ro/

Ce e drept, preturile pot fi usor piperate, eventual, daca vrei preturi mai accesibile iti recomand sa cauti anunturi pe OLX, sau LaJumate.

| Valyasdfg a răspuns (pentru OldSoul):

Este și pe OLX sau la jumate dar nu e ceea ce caut

| OldSoul a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eh, asta este, probabil ceea ce doresti tu e destul de rar intalnit sau pretul pentru acel produs este prea mare din acest caz nu se comercializeaza la noi.
Eventual, daca vrei un eleron, poti face unul pe comanda la cei ce se ocupa cu lucrari in fibra de sticla.
Recomand Ghetto tuning in Bucuresti.