| Andreiu68 a întrebat:

Salut! Vreau sa imi pun pe parbrizul masinii un parasolar, acest parasolar este din folie transparenta 5%, are circa 20 cm distanta de la plafon. Credeti ca o sa am probleme cu politia? Sa raman fara certificat

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Nu, cred ca ai probleme cu politia. In schimb la ITP este alta poveste. Daca nu sunt omologate.

| IceRope a răspuns:

Dacă folia nu este omologată, iar modificarea nu este trecută în cartea mașinii, poți avea probleme. Dar numai în cazul în care te oprește vreun polițist supărat pe viață fiindcă nu-l iubește nimeni de jigodie ce este. La RAR vor fi sigur probleme.

| Anonim7391 a răspuns:

Ti-ai găsit pana la urma femeie man?