| Andrew1308 a întrebat:

Vreau sa-mi pun folie antiefractie pe geamurile laterale fata. Am inteles ca sunt de diferite intensitatie si de asta vreau sa pun ca folia obisnuita nu e omologata pentru geamurile astea. Stie cineva daca e legal? Sunt omologate RAR?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp ca e montata de un service autorizat si respecta nivelul de transparenta legal ...nu e nicio problema

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sigur folie antiefractie? Sau, despre ce fel de folie intrebi?

| Andrew1308 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Vreau sa-mi foliez geamurile laterale fata dar nu e legal si am inteles ca singura folie care e legala pentru aceste geamuri e cea antiefractie. eram curios daca si-a pus cineva