| SpikeSpigel a întrebat:

Salut, vreau si eu cateva informatii despre permisul de conducere in canada. 1. Despre masini, minima varsta la care se da si ce ai nevoie ca sa conduci 2. La motociclete ai nevoie de carnet sa o conduci? Daca da, de la ce varsta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In Burkina Faso nu vrei? Cati canadieni crezi ca stau pe acest site care este romanesc? Poti afla cateva informatii pe site-ul lor din Romania sau sa-i contactezi:http://toronto.mae.ro/node/166

| SpikeSpigel explică (pentru Salontanul):

N-am zis ca trebuie sa-mi raspunda un canadian, cineva tot trebuie sa stie, daca este vreo problema, esti liber sa te duci un' te-oi duce.

| Salontanul a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Mersi, asemenea. Si cu placere.