| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta minima a unui candidat ce doreste sa sustina examenul pentru permis de conducere pentru camioane in S.U.A. sau Canada?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Varsta minia este 20 de ani pentru aceste categorii, camioanele se clasifica il mai multe categorii autoutilitare Tiruri.

| anonim_4396 explică (pentru FlorinDiablo):

Man, te rog intra repede pe id-ul asta:"
aud.in_culori
Ti-am dat funda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intra, as dori sa aflu mai multe imformatii De exemplu... daca la varsta de 20 de ani merge sa dai pentru toate aceste categorii Si...de ce in Romania poti da abia la 22 pe cand acolo poti da mai devreme?