| xXxIONUTxXx a întrebat:

Salutare am 15 ani si as vrea sa-mi iau un scuter eu as vrea un GILERA DNA49cc, dar nu stiu ce sa zic uni zic ca e doar aspectul de el as vrea sa-mi ziceti daca e bun un gilera dna daca nu un gilera runner sau mai ziceti niste marci mersi multhappyE primul scuter dar am avut o bicicleta cu motor 49cchappysi stiu cat de cat sa manevrezhappy
BUGET 700Euro

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

La 700 de euro poti sa cauti un DNA este ceva mai puternic rezistent decat Runner-ul dar este mai nervos un Runner. Acum depinde de tine ce vrei fiabilitate sau forta si alegi unul dintre aceste modele. Oricum in 700 de euro le gasesti pe ambele dar nu prea noi!

3 răspunsuri:
| xXxIONUTxXx explică:

Da dar nu e pe primul loc sa fie puternik sa fie cat de cat pentru ca am doar 15 ani si+ de asta e primul scuter dar mie imi place f mult gilera dna ...si m-ar interesa daca ar tine nu catev luni si dupa sa bag iar bani si iar sa o fac...happyintelegitongue

| xXxIONUTxXx explică:

Stiti care e diferenta intre dna 2timpi si cel 4timpi?
Cel in 2 timpi se aude mai tare? mai urat sau cum?

| Armatistul82 a răspuns (pentru xXxIONUTxXx):

Sall si eu am tot 15 ani happy in 2 timpi inseamna ca este ceva vechi care cosuma poate mai mult adica se baga benmzzina si se arde direct in 4 este mai complex