| terry11 a întrebat:

Salutare!
Am luat permisul de categoria B acum cateva zile si saptamana viitoare voi incepe scoala pentru A2.
Cand voi lua orasul pentru A2 care va fi procedura pentru inlocuirea permisului?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei afla la vremea respectivă. Tu sa iei permisul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni decat instructorul auto sau politia, intreaba i pe ei.

| Liviu a răspuns:

Pai, eu iti spun cum fu la mine, taxa eliberare permis, fisa medicala deja o aveam, la fel si la tine, tu ai fisa medicala valabila de la categoria B, daca esti istet, si iei din prima A2 iti schimbi permisu completezi o cerere pentru adaugare categorie.