| Seby80 a întrebat:

Salutare, am nevoie de voi, acum 2 luni mi-am luat permisul si sunt gata sa imi cumpar o masina din Germania, bugetul alocat este maxim 25.000 euro. Eu m-am gandit la urmatoarele masini : vw golf gti, vw scirocco, un model bmw (cel mai bun la acest pret) sau o mazda rx8. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia o masina de maxim 2000, invata sa conduci, si dupa aia arunca-te la ceva mai scump de intretinut/reparat.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GreatScott a răspuns:

Cu banii aia mi-as lua un VW Jetta 2011 Nou nout! isi merita banii!

| samiZiciPompier a răspuns:

Nu stiu. mie imi place scirocco

| ZaRa007 a răspuns:

Ia-ti un vw golf 4 e cel mai bun dar vb lu KodrutZ ia-ti una ieftina si dpaia una fite invata sa conduci q un expert

| Niiinaa a răspuns:

Un model bmw parerea mea puppy dog eyes

| bluelife98 a răspuns:

Vezi intre mazda si bmw...desi iti recomand bmw,arata bine,este dotat, daca doamne fereshte fai accident e f rezistent, plus ca e firma nemtzeasca! bft!

| StefanGm a răspuns:

Sa inteleg ca nu o vrei noua nu. ca, cu banii astia iti iei si din Romania ceva bunwinking eu asi zice sa iti iei un audi A8 si iti mai raman si bani. cauti unu pe la 21 de mii si e suuuuper masinaaaaa sper ca te-am ajutatwinking