| santy a întrebat:

am o intrebare mai ciudata... fac scoala de soferi iar instructorul mi-a zis sa ma duc si la legislatie. Ce trebuie sa faci acolo? ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Amin a răspuns:

Depinde de scoala unde faci; eu cand ma duceam la cursurile de legislatie era exact ca la liceu, ne strangeam toti intr-o sala de clasa,si venea un profesor si ne explica legislatia "ca pentru prosti" pentru a fi sigur ca au inteles cu totii. La sfarsitul cursului faceam un chestionar si ne trecea punctajul pe un tabel pentru a vedea daca am evoluat in ceea ce cunoastem. Oricum ar fi, stai linistit; nu e mare lucru, si e chiar de folos!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inveti legislatia rutiera. Succes si numai bine!

| santy explică:

Va multumesc!

| Amin a răspuns:

Funda?