| Alex_Alex_1996_8qQj a întrebat:

Am un opel astra h 1.7 cdti si am o problema cu aerul conditionat, si anume pe lângă ca nu are putere in cele 4 trepte, nu baga nici aer cald îndeajuns (aproape deloc). Care ar putea fi problemele sau ce piese ar putea cauza asta? Multumesc!

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

După motorizare, pare a fi un model de până în anul 2005. Nu are nimic altceva, decât că trebuie schimbat aparatul de aer condiționat cu totul. O reparație, ar fi doar ceva provizoriu.
Toată instalația, inclusiv filtru de aer pentru habitaclu, cabluri, tuburi, tot.