| Jipa95 a întrebat:

Aveti idee de unde mi-as putea cumpara si eu un ATV pana in pretul de 1500-2000 lei? Poate sa fie si SH. In afara de OLX, as vrea niste site-uri.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa-ti cumperi un ATV la pret de un telefon?

| Alfred0703 a răspuns:

Cu banii aia iti iei o tigaie. Daca gasesti in acel pret, sigur o sa aiba motorul puscat sau alte probleme care necesita inca cat ai dat tu pe el.

| Alexandru250201 a răspuns:

La jumate

| Radut_Radu_1990 a răspuns:

Nu stiu unde ai putea gasi mai multe oferte decat pe olx dar poti incerca si Autovit unde sunt atat noi cat si sh