| fast4ever a întrebat:

Am achizitionat un Opel Astra G (1999) de curand,iar acesta a intampinat unele probleme la alternator. A fost schimbata bateria si alternatorul,iar in urma schimbarii displayul de pe bordul masinii (cel care afisa data,ora si temperatura) a incetat sa mai functioneze.
Daca actionez butoanele lui, el se aprinde si afiseaza unele semne.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Pune-l la loc

| fast4ever explică (pentru paulthegame):

E pus la loc. problema e ca afiseaza doar niste linii orizontale de despartire intre cadrane