| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca se mai poate circula in Romania cu un autovehicul inscris in BG daca persoana trecuta in talon este bulgara iar conducatorul auto (care are procura) este roman? Din cate am inteles eu doar romani care sunt trecuti in talon mai pot circula cu auto BG inj Romania.Dau funda pentru un raspuns concret.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca exact invers nu se mai poate, adica daca esti roman si masina e inmatriculata pe BG, cu procura CRED ca inca e ok.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate, nu s-a modificat nimic

| NYK4u a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Imi poti da un link, ceva unde se explica mai bine lucrul asta?