| csaryus a întrebat:

Trebuie neaparat BI sau CI pentru examen oras pentru permis? Nu as putea folosi cartea de alegator in loc? pentru ca am CI-ul la politie.

Răspuns Câştigător
| alinutza83 a răspuns:

Cere de la Politie o hartie la mana care sa dovedeasca ca ai CI la ei. In mod normal nu ai ce cauta la examen fara un act de identitate!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cartea de alegator nu este act de identitate, actele de identitate sunt doar cartea ori buletinul de identitate si pasaportul. Numai bine!