| wannabe a întrebat:

Voi ce algoritm (sau ce criterii) aveți pentru a vă caută mașina/următoarea mașină pe care (să spunem că vreți sau chiar intenționați) să o achizitionați?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand sa aiba motorul macar la fel de puternic ca precedenta.

Sa fie mereu pe benzina

Daca nu e noua sa aiba ani mai putini si km mai putini ca precedenta.

Sa nu ii lipsească din dotarile precedentei.

Sa fie automata.

| wannabe explică (pentru suntserios):

Cea pe care o ai acum e manuala?

| suntserios a răspuns (pentru wannabe):

Nu. Penultima a fost. In sfarsit am trecut la automata.

| relian a răspuns:

An cat mai nou, km cat mai putini si pret cat mai jos laughing

| badpanda a răspuns:

Culoare.A vanzatorului.

| NonZarek a răspuns:

Întru pe olx, aplic filtrele ( preț, tipul caroseriei, eventual marca dacă vreau o anumita mașina, și județul din care sa fie). Și dau căutare, nimic mai mult.