| Ofiintă a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un Opel Zafira si Fiat Panda?
Motivati alegerea facuta!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zafira ca e mai mare, spatioasa si cred ca are si motor mai mare. asta e alegerea mea ca imi plac masinile mai mari.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe tine

| dragos9234 a răspuns:

Opel zafira pentru ca fiat panda este prea mica pentru gusturile mele.

| Ofiintă explică:

Ei bine, eu nu caut o masina foarte mare dar sa nu fie nici mica, detest masinile gen Opel Corsa totusi cred ca Fiat Panda este foarte potrivita pentru mine
p.s: tatal meu are un Opel Zafira, este mare si spatioasa dar totusi prefer fiat panda.

| theeminemshow a răspuns:

Fiat Panda pentru simplul motiv ca opel sunt niste masini de CACAT la aproape toate capitolele.