| Drew_La_1993 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina (prima masina). Eu ma gandeam sa incep cu un audi dar m-am documentat si am aflat ca piesele si alte chestii te termina la buzunar. Sunt tanar asa ca as vrea ceva 140cp+. Vreau o masina sa nu ma coste mult piesele, consumul nu ma intereseaza. As dori ceva gen: volkswagen, toyota, opel, peugeot etc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei prima ta masina sa aiba 140+ cp?

ia si iti cumpara un golf de 90 cp, invata sa conduci si pe urma o sa iti iei si masina de 140+cp

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noul peugeot 206 dar tu nu ai nevoie de CP pentru ca asigurarea te termina la buzunar pentru puterea care detine motorul. Multumeste-te cu o masina normala alergatul pe carosabil implica probleme si poate muri cineva care are o familie asteptandu-l acasa.

| mihai69 a răspuns:

Ia un Mini one.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incepator, si vrei masina 140+ cp?
Si mai vrei si ieftina... Sper sa nu reusesti sa-ti iei masina in viitorul apropiat, pentru siguranta celor din jur.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Si eu vreau sa zbor pe marte.

| LTAA a răspuns:

Esti tanar, asa ca vrei 140+ ca sa intri in primul copac.
Tico, Matiz sunt foarte bune pentru tine.