| vegeta a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se numeste motoru lui Andrei din Lacrimi de iubire declar castigator rasp corect... Si mai am o intrebare! CE parere aveti depre Telefoanele Dual sim GEn Iphone 4 si Samsung Galaxy s 3 alea la 3, 4 mil asa am vazut pe un site si ma int cat de bune sunt ca mi-as lua si eu unul...

Răspuns Câştigător
| LowAlfa a răspuns:

laughing)) bandit 650 si telefoanele astea "chinezesti" nu prea sunt reusite, la 3 4 milioane gasesti telefoane bune

1 răspuns:
| Teo026 a răspuns:

Nu e nici un "Bandit 650" In primul rand e Honda. nu e Suzuki... Motorul din film e Honda CBF 500